Sigorta Hizmetleri

Herşey Size Özel ! Bütçenize Uygun Çözümlerle » Size Özel Avantajlar » Hızlı Teklif Al

Sigorta Danışmanlığı

İhtiyaç duyduğunuz sigortacılık hizmetini; dinleyerek ve ne istediğinizi anlayarak sizin için planlar. Uzman kadromuz, sigorta ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermek ve öneriler sunmak için iletişim kurmanızı beklemektedir.

Risk Tespit ve Analizi (RTA)

Karşılıklı görüşmelerle ne istediğinizi anlayan uzmanlarımız, yerinde ve zamanında size en uygun sigorta programını raporlar ve size ulaştırır.

RTA Sonrası Fiyat Araştırması

Sigorta ihtiyacınız belirlendikten sonra çözüm ortağı olduğumuz sigorta şirketleri nezdinde fiyat araştırmasını sizin adınıza yürütür ve bilgilendiririz.

Teklif Oluşturma

İhtiyaçlar belirlenip, teminat ve fiyat araştırması tamamlandığında, en uygun fiyatı veren şirketlere ait teklifler size sunulmaktadır.

Poliçe İşlemleri ve Takibi

Kabul ettiğiniz teklifin belgeleri, poliçeleşme sürecinde size destek verecek uzmanımız tarafından sigorta şirketine sunulacak ve poliçenin hatasız bir şekilde düzenlenmesi sağlanacaktır. Kurumunuz veya şahsınıza ait poliçeniz artık hazırdır.

Poliçe Yapımı Sonrası İşlemler

Poliçe dönemi boyunca; hasar değerlendirme süreci, poliçe kapsamında talep edeceğiniz değişiklikler, sigorta primlerinizin zamanında yatırılması için hatırlatmalar gibi sigorta işlemlerinizi aksatmadan takip ediyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Sigorta asistanımız sizi arasın.

Kişisel Sigorta Danışmanınız, sizi bire bir tanır ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olur.Aklınıza takılan bütün soruların cevapları burada.

sigorta temsilcisi
Acentesi Olduğumuz Sigorta Şirketleri

Kuter Sigorta ihtiyacınıza ve bütcenize en uygun en iyi teklifleri size sunar.

kuter sigorta acibadem kuter sigorta hdi kuter sigorta axa