Kurumsal

24 Yıldır Faaliyette Olan Kuter Sigorta Kurumsal ve Bireysel Sigorta Hizmetleri,Danışmanlık ve Aracılık hizmetleri vermektedir.

Hakkımızda

1994 yılında kurulan şirketimiz, yılların tecrübesi, profesyonel kadrosu ve çağdaş kurumsal iş anlayışıyla sizlere kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Türkiye’de ve hatta dünya da lider konumda bulunan sigorta şirketleri ile işbirliği içinde en iyi hizmeti sunma konusunda iddialı şirketimiz, Türkiye’ nin önde gelen saygın firmalarıyla çalışmakta ve her zaman ilk önce müşteri memnuniyeti ve güven ilkesiyle can ve mal sigortaları konusunda hizmet vermektedir.

VİZYON
Güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olarak, gerek mevzuat açısından gerek müşterilerin değişen istek ve beklentileri ile ilgili sürekli artan bir müşteri memnuniyeti oluşturmak ve sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesini sağlamak.

MİSYON
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip daima en iyi çözümleri sunarak kaliteli bir hizmet anlayışı ile bu ihtiyaç ve beklentileri zamanında karşılamak.Yüksek sorumluluk duygusu ile Müşteri çıkarlarını gözetmek ve ticari sırları korumak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Sigorta asistanımız sizi arasın.

Kişisel Sigorta Danışmanınız, sizi bire bir tanır ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olur.Aklınıza takılan bütün soruların cevapları burada.

sigorta temsilcisi
Acentesi Olduğumuz Sigorta Şirketleri

Kuter Sigorta ihtiyacınıza ve bütcenize en uygun en iyi teklifleri size sunar.

kuter sigorta acibadem kuter sigorta hdi kuter sigorta axa